O nas

 

AllWakacje.pl - wakacje all inclusive

All Wakacje to strona z wyselekcjonowanymi ofertami najlepszych hoteli z wyżywieniem all inclusive.

AllWakacje.pl by Mixtravel.pl to Biuro Turystyczne Medium, które działa na turystycznym rynku 1998 roku.
Przez ten okres zaskarbiliśmy sobie sympatie klientów z całej Polski, dlatego wychodząc naprzeciw marzeniom wszystkich pasjonatów podróży powstał portal turystyczny mixtravel.pl

Na portalu znajdują się oferty najważniejszych polskich touroperatorów posiadających wszystkie niezbędne dokumenty umożliwiające im działalność a co za tym idzie zapewniających bezpieczeństwo naszym klientom.
Gwarantujemy Państwu pomoc i profesjonalną obsługę naszego doświadczonego zespołu.
Jesteśmy do Państwa dyspozycji pod naszym numerem Infolinii: 77 436 59 68.

To co wyróżnia nas z pośród portali turystycznych to wyselekcjonowane oferty sprawdzone osobiście przez właściciela portalu oraz pracowników!!!
Nasze hasło „Polecamy to co dobre i sprawdzone!” nie jest fikcja a dowodem na to jest rzetelna, konkretna informacja oraz zdjęcia na portalu autorstwa właściciela Aleksandra Kramarza- fotografa, podróżnika.

Nasz portal oferuje Państwu szeroką gamę ofert począwszy od ekskluzywnych wyjazdów renomowanych touroperatorów, poprzez wczasy rodzinne, dla singli i dla ciekawych świata imprezy objazdowe.

Zobacz nasze zdjęcia - sfotografowaliśmy już ponad 1500 hoteli. Oglądaj tez nasze filmy na kanale YouTube, jest ich już blisko 2000 a oglądalność naszego kanału przekroczyła już 5 milionów wyświetleń.

To zdjęcia naszego autorstwa oglądasz w katalogach znanych biur podróży !

Właścicielem firmy jest Aleksander Kramarz - fotograf, podróżnik - www.aleksanderkramarz.pl , autor większości zdjęć i filmów oraz wielu artykułów.

Formularz kontaktowy

Pozostało znaków:  1500